Toyota Corolla Cross 2021 Toyota Corolla Cross 2021

Toyota Corolla Cross 2021

(4.8) 1 отзыв
от $35.700
Где купить?

Тесты и обзоры Toyota Corolla Cross

Тесты-драйвы
 • Новый Toyota RAV4? Нет: Corolla Cross! Новый Toyota RAV4? Нет: Corolla Cross!

  Этой осенью на ключевых мировых рынках стартуют продажи нового тойотовского кроссовера, который займет место на ступень ниже RAV4, но при этом автомобиль вышел крупнее и практичнее, чем миниатюрный C-HR.

  #Статья Источник: Дром
 • 1:04:33 #ЩоПочому: Toyota Corolla Cross. Найдешевший гібрид у класі? #ЩоПочому: Toyota Corolla Cross. Найдешевший гібрид у класі?

  Сьогодні у нас на огляді «ЩоПочому» новий гібридний кросовер Toyota Corolla Cross. І хоч він не має варіантів вибору приводу та силових установок, але в нього досить широкий вибір комплектацій, що робить Королла Крос дуже споживчо-привабливим.

  #Видео Источник: InfoCar.ua
 • 22:54 Тест-драйв Toyota Corolla Cross 2023 Тест-драйв Toyota Corolla Cross 2023

  Corolla Cross - кросовер, який доповнює нішу компактних SUV від Toyota. В лінійці японського бренду він знаходиться між Yaris Cross та RAV4. Що цікаво, з седаном Corolla кросовер має небагато спільного, але подібність є. В чому вона?

  #Видео Источник: InfoCar.ua
 • 03:48 Euro NCAP Crash and Safety Tests of Toyota Corolla Cross 2022 Euro NCAP Crash and Safety Tests of Toyota Corolla Cross 2022

  #Видео Источник: YouTube.com
 • 07:16 Промовидео кроссовера Toyota Corolla Cross Промовидео кроссовера Toyota Corolla Cross

  Деля с хэтчбеком название, кроссовер существенно отличается от него габаритами и внешним оформлением, но почти что идентичен в дизайне интерьера.

  #Видео Источник: Toyota USA

Отзывы владельцев

 • ВолодимирВолодимирТернополь
  Украина
  Corolla Cross 2022 2.0 АКП live, 4.500 км

  Перед тим мав Subaru forester 2.5T. Mazda 6. Honda crv 2.0 ці авто всі купляв новими. Зараз ще маю nissan leaf 30kw. Перед покупкою дивився на шкода Карок 1.4т. (проїхавшись на ньому зрозумів що машина класна хіба для тих хто пересідає після жигуля).і інші вар.. Після Хонди ЦРВ трохи малий баг...