Модельный ряд Toyota

Отзыв о Toyota Corolla 2008 года

Автомобиль: Toyota Corolla 2008 г.в., седан, автоматическая коробка передач, Передний привод , пробег - 25000 км, двигатель - 1.6
Автор: Андрей (Украина, Киев)   09.09.2009

Машинка на первый взгляд хороша. Но сев за руль, я был полностью разочарован хваленным роботизированным автоматом!!! Тупит ТАК, что иногда просто клюешь носом в руль при переключении автомата!!! Кикдаун-это "мЭдленный газ" просто ускорение. Машина разочаровала полностью! При скорости в 160 появляется качка и желание ехать с подобной скоростью пропадает мигом. Кондиционер не работает так как надо.

Минусы автомобиля: коробка автомат - чрезмерно задумчивая, кондиционер - лучше работал вентилятор, курсовая устойчивость при хорошей скорости ни какая.

Совет покупателю: Если есть деньги на покупку такого авто, потратте их на что-то другое. Авто не рассчитано для активной езды! Королла -лучший выбор для бабушек!!!

Коля

багато гарного про Короллку написано. Не можу сказати, що машина повний фуфел. Загалом мені подобається. Але ті проблеми з якими я зіткнувся та з їх вирішенням перекреслюють всі хороші сторони Королли зокрема та Тойоти загалом (як авторизованих сервісів, так і Компанії Тойота Україна). Не рекомендую зв'язуватися з цією компанією. Більш детально про проблеми машини. В мене Королла з серпня 2007 року, 1.6л - двигун, середня комплектація, коробка ММТ. Станом на сьогодні пройшла 200 000км. За цей час нічого не міняв окрім мастил, фільтрів колодок та свічок, останні, між іншим, пробігли два цикли, забув поміняти, і ні чого... але найбільша проблема полягає в коробці ММТ. Дякуючи її всі 200 000 км разом з Тойотою пройшли некомфортні - вічні дьоргання, затримки в переключенні передач..., а на 140 тисячах це чудо техніки призвело до того, що з горіло щеплення. Заміна зчеплення разам з актуатором коштувала не дорого - 25 000грн. Проїхав ще 60 000 км інколи по-пахує паленим щепленням. відчуваю, що на довго його не вистачить. на сервісі кажуть просто і з широкою (від вуха до вуха) посмішкою треба поміняти актуатор. Припускаю, що не повезло і попалась мені машина з бракованою запчастиною, але ні сервіс тойоти у Львові не хоче виправити дану проблему (відмаска дуже класна - "у нас така сама службова машина і проблем з нею немає. наш водій навчився на ній їздити, а ви ні.", ні на Toyota Ukraine не мають бажання виправити свої промахи. Адже, зазвичай, авто з такими дефектами відкликаю

Елена

Просто водить нормально научитесь и с машинкой нормально обращаться- и нкаких проблем!!!! А машина хорошая

Тест-драйв Toyota Corolla: Toyota выстрелила дуплетом
Toyota выстрелила дуплетом

Больше изображений - меньше текста. Именно так мне хотелось бы обозначить главную идею репортажа с тест-драйва Toyota Auris и десятого (!) поколения Corolla. Поскольку созданы автомобили на одной платформе, имеют одинаковую колесную базу, схожие решения в интерьере, а главное - отличную "родословную", то насчет их ходовых и потребительских качеств у меня изначально не возникало никаких сомнений.

Продажа б/у Corolla

Toyota Corolla 2015 Toyota Corolla 11.000$ 2015 132.000 км