Модельный ряд Toyota

Отзыв о Toyota Corolla 2017 года

Автомобиль: Toyota Corolla 2017 г.в., седан, механическая коробка передач, Передний привод , пробег - 3000 км, двигатель - 1.3 бензин
Автор: Ігор (Украина, Тернополь)   26.07.2017

Доброго дня! Я уже два місяці як є власником короли. Машину вибирав свідомо, знав що за такі гроші в мене не буде "топового мотору, та люксової комплектації". Що стосується мотору дещо периживав бо тест драйв проходив на варіаторі 1.6, а це дійсно зовсім інша машина. Тяги в місті вистарчає повністю, а нарахунок траси мотору 1.33 як на мене достатньо, можна обганяти навіть при повні загрузці, і навіть на підйомах... все зарахунок не кінських силах, а поєднані мотору + непоганої шестиступки. Нерозумію коли "експерти" пишуть, що краще брати 1.6. Це друга цінова категорія і порівнювати немає смислу... розхід повністю співпадає з заявленими цифрами, а якщо їздити акуратно то получається менше. Що стосується салону непогано, а нарахунок матеріалів час покаже, покищо нічого не скрипить і нічого не відлетіло...

Плюсы автомобиля: Ціна на нову ТОЙОТУ.

Минусы автомобиля: Час покуже.

Shep

и сколько цена составила?

Щирий

Shep, предугадывая Вашу реакцию, соглашусь, что нынешнее предложение по "гольф вариант" за 18 отличное )))

Shep

Щырый, сейчас да, но было бы не корректно тут об этом говорить, т.к. 2 месяца назад об этих гольфах никто и не знал но пусть меня заклюют, а я бы за эти деньги взял полоседан в в хайлайне с 1,4тси , там климат и подогрев лба и литье, и мотор - огонь, да Б класс, но сидел я в короле за 20К и если не считать место в салоне - это Б класс

королла игор

з першою реєстрацією неповних 17$

Королла ігор

Я з повагою ставлюся до німецького автопрому,але хочу нагадати що в цілому світі люди викладають великі гроші не за завжди хороший дизайн і незавжди за технологічні мотори чи коробки ,а лиш через те,що Тойота і навіть зараз коли виробництво здишевшало в усіх виробників марка залишається досить надійною. Право вибору має кожен...

Shep

Королла ігор, согласен, уважаю Ваш выбор, просто имею другое мнение, желаю только позитива в эксплуатации

Slavik0080

Всё понятно про одноразовые 1,4 ТСИ и прочие познания,то такое.. Но вот что убило: нарахунок траси мотору 1.33 як на мене достатньо, можна обганяти навіть при повні загрузці, і навіть на підйомах... Это шутка??Он по прямой уже с тремя пассажирами не хочет ехать,какая горка и какой обгон?С таким мотором на встречку вообще нельзя выходить-смертельный номер.Сразу говорю,лично катался пассажиром Херсон-Николаев и обратно (140км) на трассе капец просто.

Wert

Slavik0080, люто плюсую. Після 1,8 -1,33 їздив з двома пасажирами. Їхав як лютий пенс і постійно дрюкав коробку)))

Shep

Wert, мне кажется человеку просто нес чем сравнить, и он не знает как оно должно быть... для этого надо больше на тест-драйвы ездить, а не только сказки интернета читать... с полным салоном... и на подъеме... и с кондером.... на 1.3 атмо... Мммм... Обгон мечты...

Королла ігор

Не єрунда!коли я їду з пасажирами нікого під горку не висаджую і кондюк не виключаю!А Експерта в якого є авто в 2 рази потужніше попрошу не коментувати!В самого був по роботі пасат 2.0 тді так це бомба ,но покищо немає грошей на таку машину.Говоримо про малолітражки які не несуть клопоту!І НЕ треба розказувати що можна взяти за 16$ ідеальну машину це бррреед!!!P.S.,ЯКщо хочеться нормально обганяти беріть собі БОЧКу на латвійських.. (можна на газі)і все ок.

Wert

Королла ігор, корола явно не малолітражка, вам ніхто не каже , що ви висаджуєте пасажирів. Але , під горку ви на обгін нормально не підете при 100+. І не тільки під горку. 1,33 це для спокійної їзди

Королла ігор

Wert, що значить не мало літражка,мотор 1,33 атмос,а що ви хотіли...Маркетологи придумали мінімальний мотор,мінімальну комплектацію,мінімальна ціна як для тойоти,але знайшлися наші СПЕЦИ,які все знають і кажуть що отзиви про марку і ціна на ввторинці це все таке бо вони читають харак мотору,і розгон до 100...

Королла ігор

Дуже поважаю інфокар,но коменти окремих особистостей часом аж дуже цікаві...Но на то вона димократія!$!

Королла ігор

Тойоту вибирають "трактористи"або пенсіонери воно погане,Але воно їде,і як правило довго їде...а на рахунок 1,33 вони не розвалюються.А якщо хтось хоче від тойоти 1 міліон,сорі вже такого нема,особливо на наших теренах.

shiroguma

Тойоту выбирают многие таксисты-индивидуалы, потому что достаточно надежная и неприхотливая. Я водил немного только Камри 3.5 л 2008-го года и Прадо 2010-го. Камри - большая комфортная машина, но в Киеве слишком большая. На узких парковках задолбаешься. На трассе - отлично. И что не понравилось это дилеры-шмилеры тойотовские. Цены на запчасти и расходники высокие, апломбу - хоть битой лечи, а сами нулячие. Может что поменялось с тех пор - не знаю.

Хтось

shiroguma, а фольксвагеновські дилери не так? На будь-яке питання у них єдина відповідь: "ну так це ж фольксваген!". Ніби секта якась насправді.

Slavik0080

Хтось, не разу такого не слышал на вольксе.

Хтось

Вітаю з придбанням. Газ не думали ставити заради економії? Як вона взагалі щодо газу?

Тест-драйв Toyota Corolla: Отмечаем окрепшую связь с седаном
Отмечаем окрепшую связь с седаном

Кажется, что Toyota Corolla легко обошлась бы и без плановых обновлений. Всё-таки самый продаваемый автомобиль в мире, первый по объёму производства, наиболее распространённая, если вы вдруг не знали. На этом фоне особенно приятно, что японцы проводят рестайлинг не для галочки, а с целью реального улучшения автомобиля. Не все изменения пошли на пользу, но в итоге в дореформенную машину садиться уже не хочется.

Продажа б/у Corolla

Toyota Corolla 2019 Toyota Corolla 21.000$ 2019 9.000 км